Directorio

 

FACULTADE DE FISIOTERAPIA
Teléfono Centralita UDC 981 167 000
FAX. 981 167 155 Int. 5830
Teléfono Directo 88101 + número de extensión
DECANATO
POSTO/CARGOEXT.NOMECONTACTO
Decana5803María Luz González Donizdecanato.ffis@udc.es
Vicedecano5831Francisco J. Senín Camargovicedecanato.ffis@udc.es
Secretario Académico5832Antonio José Souto Gestalsecretaria.academica.ffis@udc.es
Secretaría do Decanato5804Begoña Fernández Hermidasecretaria.decanato.ffis@udc.es
ADMINISTRACIÓN (UXAI) Unidade de Xestión Académica Integrada / Cita previa
Posto Base - Atención ao público5833Vanessa Ruíz Sanzuxai.oza@udc.es
Posto Base - Atención ao público5875Cristina Fernández Janeirouxai.oza@udc.es
Posto Base - Atención ao público5824Rubén Rodríguez Longueirauxai.oza@udc.es
Administradora5834María Jesus Salvado Carballouxai.oza@udc.es
Secretaria Administrativa Enfermaría5823Roberto Rodríguez Martínezuxai.oza@udc.es
Secretaria Administrativa Calidade5806Beatriz Rodríguez Fuentescalidade.uxai.oza@udc.es
ASUNTOS ECONÓMICOS (UXAI)
Xefe de Negociado5835Ana Mª Fernández Mouceeco5435@udc.es
Posto Base AA.EE.5979María Teresa Gallego Salgadoeco5435@udc.es
ADMINISTRACIÓN (UADI) Unidade de Apoio a Departamentos e Investigación
Xefa de Negociado5878Manuela Martínez Varelauadi.oza@udc.es
Posto Base5879Ana Rodríguez Sigleruadi.oza@udc.es
BIBLIOTECA UNIVERSITARIA DE OZA | Web
Director (mañá)5817Javier Uranga Mariñooza.bib@udc.es
Bibliotecario (mañá)5944Yolanda Prado Alvaredooza.bib@udc.es
Bibliotecario (tarde)5944José Manuel Varela Camachooza.bib@udc.es
Auxiliar Técnico Biblioteca (mañá)5818Carlos Varela Barreirooza.bib@udc.es
Auxiliar Técnico Biblioteca (tarde)5818Raquel Berdullas Pérezoza.bib@udc.es
CONSERXARÍA (UXAI) Unidade de Xestión Académica Integrada
Conserxe (mañá)5800Manuel Barros Fernándezconserxaria.oza@udc.es
Auxiliar de Servizos (mañá)5800Manuela Loureda Lamasconserxaria.oza@udc.es
Auxiliar de Servizos (tarde)5800Adoración Ramil Leiroconserxaria.oza@udc.es
Auxiliar de Servizos (tarde)5800Iván García Candameconserxaria.oza@udc.es
DESPACHOS
Despacho 1
5977Susana Viñas Dizsuvidiz@udc.es
5841Beatriz Rodríguez Romerobear@udc.es
5842Marcelo Chouza Insuamarchi@udc.es
Despacho 2
5844Mª Eugenia Amado Vázquezmaria.eugenia.amado@udc.es
5844Socorro Riveiro Tempranosocorro.riveiro.temprano@udc.es
5845Gustavo Paseiro Aresgus@udc.es
Despacho 3
5846Alejandro Quintela Del Ríoalejandro.quintela@udc.es
5847Sonia Souto Cambasonia.souto@udc.es
Despacho 4
5937Miriam Barcia Seoanemiriam@udc.es
5848Ramón Fdez. Cervantesramon.fcervantes@udc.es
5899Isabel Raposo Vidalisabel.raposo.vidal@udc.es
Despacho 5
5849Sandra Martínez Bustelosand24@udc.es
5896J.Ramón Meilán Devesajose.meilan@udc.es
5849J. Luís Aristín Gonzálezluis.aristin@udc.es
5850Sergio Patiño Núñezsergio.patino@udc.es
Despacho 6
5897Lidia Carballo Costalidia.carballo@udc.gal
5852Olalla Bello Rodríguezolalla.bello@udc.es
5851Alicia Martínez Rodríguezalicia@udc.es
Despacho 7
5911Jamile Vivas Costaj.vivas@udc.es
5938Francisco J. Senín Camargofjsenin@udc.es
5946Ana Lista Pazana.lista@udc.es
Despacho 8
Grupo de Investigación
5816Ramón González Cabanachr.cabanach@udc.es
Despacho Asociados
5853Asenet López Garcíaasenet.lopezg@udc.es
5980Antonio J. Souto Gestalantonio.souto@udc.es
5978Verónica Robles Garcíaveronica.robles@udc.es
5975Serafín Ortigueira Garcíaserafin.ortigueira@udc.es
5898Fernando Ramos Gómezfernando.ramos@udc.es
5976Zeltia Naia Entonadozeltia.naia@udc.es
5979Sabela Rivas Neirasabela.rivas@udc.es
5840Alba Pose Gontadalba.poseg@udc.es
PROFESORADO CLÍNICO
CENTRO CONCERTADONOMECONTACTO
ASPACE981 610 312
Susana Viñas Dizsuvidiz@udc.es
Zeltia Naia Entonadozeltia.naia@udc.es
CASA DEL AGUA981 148 486
Raquel Fernández Vagor.fvago@udc.es
CASA DO MAR981 170 359
Fernando Arnáiz Rubiofernando.arnaiz@udc.es
CENTRO DE FISIOTERAPIA CEFINE981 978 760
Serafín Ortigueira Garcíaserafin.ortigueira@udc.es
CENTRO DE FISIOTERAPIA Y PODOLOGÍA DEPORCLÍNICA981 148 105
Andrea Seijo Aresa.sares@udc.es
CENTRO DE SALUD EL TEMPLE981 651 272
Mª Rosario Varela Miramontesrosario.varela.miramontes@udc.es
SALUD & CONOCIMIENTO981 915 051
Sergio Patiño Núñezsergio.patino@udc.es
Alba Pose Gontadalba.poseg@udc.es
CLÍNICA FISIORESPIRA680 249 460
Patricia González Olmedop.olmedo@udc.es
CPAP BERGONDO981 791 670
Natalia Pérez Mantiñánnatalia.mantinan@udc.es
GRUMICO981 135 151
HOSPITAL UNIVERSITARIO DE A CORUÑA (HUAC)981 178 000
Esther Gimenez Moolhuijzene.moolhuyzen@udc.es
Mª Montserrat Fernández Pereiramontserrat.fernandez.pereira@udc.es
Mª Eugenia Amado Vázquezmaria.eugenia.amado@udc.es
Yolanda Sanesteban Hermiday.sanesteban@udc.es
Montserrat Balsa Cantomontserrat.balsa.canto@udc.es
HOSPITAL MARÍTIMO DE OZA (CHUAC)981 178 000 extensión 293037
Socorro Riveiro Tempranosocorro.riveiro.temprano@udc.es
María Beatriz López Gabínbeatriz.gabin@udc.es
Beatriz Martínez Toledob.mtoledo@udc.es
Cristina Rey Silvac.rey.silva@udc.es
María Rodríguez Mansomaria.rodriguez.manso@udc.es
Pablo Calvo Pazpablo.calvo.paz@udc.es
HOSPITAL MÉDICO-QUIRÚRGICO SAN RAFAEL981 179 000
Lidia Carballo Costalidia.carballo@udc.es
Paula Crespo Gilpaula.crespo@udc.es
HOSPITAL TERESA HERRERA - MATERNO INFANTIL (CHUAC)981 174 167
Mónica Menéndez Pardiñasmonica.menendezp@udc.es
Eva Salanguera Busto
INSTITUTO BENÉFICO-SOCIAL PADRE RUBINOS981 901 122
Isabel Raposo Vidalisabel.raposo.vidal@udc.es
Marcelo Chouza Insuamarchi@udc.es
IBERMUTUA GALLEGA900 825 525
Elena Rodríguez Garcíaelena.rodriguez.garcia@udc.es
María Verónica Malvárez Cobasveronica.malvarez@udc.es
HOSPITAL QUIRÓN SALUD
Fernando Ramos Gómezfernando.ramos@udc.es
SANITAS
Jamile Vivas Costaj.vivas@udc.es
XUNTA DE GALICIA
Pablo Manuel Cagide Quintasp.cagide@udc.es

SUBSCRÍBETE e recibe toda a actualidade no teu correo electrónico