Directorio

FACULTADE DE FISIOTERAPIA
Teléfono Centralita UDC 981 167 000
FAX. 981 167 155 Int. 5830
Teléfono Directo 88101 + número de extensión

DECANATO
POSTO/CARGOEXT.NOMECONTACTO
Decana5803María Luz González Donizdecanato.ffis@udc.es
Vicedecano5831Francisco J. Senín Camargovicedecanato.ffis@udc.es
Secretario Académico5832Antonio José Souto Gestalsecretaria.academica.ffis@udc.es
Secretaría do Decanato5804Begoña Fernández Hermidaffis@udc.es
ADMINISTRACIÓN (UXAI) Unidade de Xestión Académica Integrada
Posto Base - Atención ao público5833Vanessa Ruíz Sanzuxai.oza@udc.es
Posto Base - Atención ao público5875Silvana Mª Martínez Rialuxai.oza@udc.es
Administradora5834María Jesus Salvado Carballouxai.oza@udc.es
Secretaria Administrativa5806Beatriz Rodríguez Fuentescalidade.uxai.oza@udc.es
Xefe Negociado AA.EE.5835Ana Mª Fernández Mouceeco5435@udc.es
ADMINISTRACIÓN (UADI) Unidade de Apoio a Departamentos e Investigación
Xefa de Negociado UADI5878Manuela Martínez Varelauadi.oza@udc.es
BIBLIIOTECA UNIVERSITARIA DE OZA | Web
Directora (mañán)5817Carmen Uriz Lópezoza.bib@udc.es
Bibliotecario (mañán)5944Javier Uranga Mariñooza.bib@udc.es
Bibliotecario (tarde)5944José Manuel Varela Camachooza.bib@udc.es
Auxiliar Técnico Biblioteca (mañán)5818Carlos Varela Barreirooza.bib@udc.es
Auxiliar Técnico Biblioteca (tarde)5818Raquel Berdullas Pérezoza.bib@udc.es
CONSERXARÍA (UXAI) Unidade de Xestión Académica Integrada
Conserxe (mañán)5800Manuel Barros Fernándezconserxaria.oza@udc.es
Auxiliar de Servizos (mañán)5800Liliana Vilariño Veiguelaconserxaria.oza@udc.es
Auxiliar de Servizos (tarde)5800Manuela Loureda Lamasconserxaria.oza@udc.es
Auxiliar de Servizos (tarde)5800Iván García Candameconserxaria.oza@udc.es

DESPACHOS
Despacho 1

5840Sonia Souto Cambasonia.souto@udc.es

5841Beatriz Rodríguez Romerobear@udc.es

5842Marcelo Chouza Insuamarchi@udc.es
Despacho 2

5844Mª Eugenia Amado Vázquezmaria.eugenia.amado@udc.es

5844Socorro Riveiro Tempranosocorro.riveiro.temprano@udc.es

5845Gustavo Paseiro Aresgus@udc.es
Despacho 3

5846Mª Luz González Donízluz.doniz@udc.es

5847Carmen Pardo Carballidocarmen.pardo@udc.es
Despacho 4

5937Miriam Barcia Seoanemiriam@udc.es

5848Ramón Fdez. Cervantesramon.fcervantes@udc.es

5899Isabel Raposo Vidalisabel.raposo.vidal@udc.es
Despacho 5

5849Sandra Martínez Bustelosand24@udc.es

5896J.Ramón Meilán Devesajose.meilan@udc.es

5849J. Luís Aristín Gonzálezluis.aristin@udc.es

5850Sergio Patiño Núñezsergio.patino@udc.es
Despacho 6

5897Lidia Carballo Costalidia.carballo@udc.gal

5851Olalla Bello Rodríguezolalla.bello@udc.es

5852Mercedes Escribano Silvamercedes.escribano@udc.es

5852Alicia Martínez Rodríguezalicia@udc.es
Despacho 7

5911Jamile Vivas Costaj.vivas@udc.es

5938Francisco J. Senín Camargofjsenin@udc.es

5946Ana Lista Pazana.lista@udc.es
Despacho 8
Grupo de Investigación

5816Ramón González Cabanachrgc@udc.es
Despacho Asociados

5853Asenet López Garcíaasenet.lopezg@udc.es

5980Antonio J. Souto Gestalantonio.souto@udc.es

5977Susana Viñas Dizsuvidiz@udc.es

5975Serafín Ortigueira Garcíaserafin.ortigueira@udc.es

5979Alejandro Quintela Del Ríoalejandro.quintela@udc.es

5976Zeltia Naia Entonadozeltia.naia@udc.es

5898Fernando Ramos Gómezfernando.ramos@udc.es

5978Verónica Robles Garcíaveronica.robles@udc.es

PROFESORADO CLÍNICO
CENTRO CONCERTADONOMECONTACTO
ASPACE981 610 312

Susana Viñas Dizsuvidiz@udc.es
CASA DEL AGUA981 148 486

Raquel Fernández Vagor.fvago@udc.es
CASA DO MAR981 170 359

María Ángeles Álvarez Madíangeles.alvarez.madi@sergas.es
CENTRO DE FISIOTERAPIA CEFINE981 978 760

Serafín Ortigueira Garcíaserafin.ortigueira@udc.es
CENTRO DE FISIOTERAPIA MARINEDA

Manuel Martínez Suárezmanuel.martinez.suarez@udc.es
CENTRO DE FISIOTERAPIA Y PODOLOGÍA DEPORCLÍNICA981 148 105

Andrea Seijo Aresa.sares@udc.es
Centro Médico MAPFRE Salud981 145 955

María Teresa Román Gonzálezteresa.roman@udc.es
CIUDAD DEPORTIVA DE ABEGONDOSALUD & CONOCIMIENTO981 915 051

Sergio Patiño Núñezsergio.patino@udc.es
CPAP BERGONDO981 791 670

Adolfo Carabías Vicentea.carabias@udc.es
GRUMICO981 135 151

Verónica Robles Garcíaveronica.robles@udc.es
HOSPITAL UNIVERSITARIO DE A CORUÑA (CHUAC)981 178 000

Esther Gimenez Moolhuijzene.moolhuyzen@udc.es

Mª Montserrat Fernández Pereiramontserrat.fernandez.pereira@udc.es
HOSPITAL MARÍTIMO DE OZA (CHUAC)981 178 000 extensión 293037

Mª Eugenia Amado Vázquezmaria.eugenia.amado@udc.es

Mercedes Escribano Silvamercedes.escribano@udc.es

Socorro Riveiro Tempranosocorro.riveiro.temprano@udc.es

María Beatriz López Gabínbeatriz.gabin@udc.es

Beatriz Martínez Toledob.mtoledo@udc.es

Cristina Rey Silvacristina.rey.silva@sergas.es

María Rodríguez Mansomaria.rodriguez.manso@udc.es

Pablo Calvo Pazpablo.calvo.paz@udc.es

Yolanda Sanesteban Hermiday.sanesteban@udc.es
HOSPITAL SAN RAFAEL981 179 000

Lidia Carballo Costalidia.carballo@udc.es

Paula Crespo Gilpaula.crespo@udc.es
HOSPITAL TERESA HERRERA (CHUAC)981 174 167

Mónica Menéndez Pardiñasmonicamenendez31@gmail.com
INSTITUTO BENÉFICO-SOCIAL PADRE RUBINOS981 901 122

Isabel Raposo Vidalisabel.raposo.vidal@udc.es

Marcelo Chouza Insuamarchi@udc.es
MUTUA GALLEGA900 825 525

Elena Rodríguez Garcíaelena.rodriguez.garcia@udc.es

María Verónica Malvárez Cobasveronica.malvarez@udc.es
PABELLÓN MJNICIPAL DE DEPORTES

J. Luís Aristín Gonzálezluis.aristin@udc.es
QUIRÓN SALUD

Fernando Ramos Gómezfernando.ramos@udc.es
SANITAS

Jamile Vivas Costaj.vivas@udc.es
XUNTA DE GALICIA

Pablo Manuel Cagide QuintásPablo.cagide.quintas@xunta.es

SUBSCRÍBETE e recibe toda a actualidade no teu correo electrónico